BullGuard - Mobil Security

BullGuard Mobil Security :
Android 4.0 ve üzeri işletim sistemlerinde çalışır. Google Play Store’den kolayca kurulum yapabilirsiniz.

Antivirüs : Bulut tabanlı antivirüs motoru bataryanızı tüketmez ve sürekli olarak koruma altında olmanızı garanti eder. Android cihazlarda da gittikçe artan adware, trojan, botnet, veri toplayıcı gibi kötü amaçlı yazılımlara karşı da koruma sağlar.

Çalınma-Kaybolma durumunda yapabilecekleriniz : Herhangi bir web tarayıcısı üzerinden BullGuard Mobile Security Manager’a giriş yaparak cihazınızın en son yerini tespit edebilirsiniz. Sizin için önemli olan bilgilerin başka ellere geçmesini önlemek için bilgilerizi uzaktan silebilir veya cihazınızı kilitleyebilirsiniz. Birisi cihazınızın SIM kartını değiştirmeye çalıştığı zaman da cihazınız otomatik olarak kendini kilitleyerek bilgileri silebilir.
Yedekleme : Tek bir dokunuşla tüm rehberinizi, mesajlarınızı ve takviminizi şifreli bir biçimde buluttaki sunuculara yedekleyebilir ve yine tek bir tuşla bilgilerinizi geri alabilirsiniz. Ve tüm bu işlemleri web üzerinden de yapabilirsiniz. Telefonunuzu değiştirirseniz tüm bilgilerinizi yeni cihazınıza indirebilirsinizi.
İstenmeyen çağrıları engelleme : Size rahatsızlık veren tüm çağrıları/numaraları engelleyebilirsiniz. İster çağrı kaydından isterseniz rehberinizden. SMS gönderen kısa numaralar dahil engelleyebilirsiniz, Bu özellik Android 4.4 ve sonrası için geçerlidir.
Ebeveyn Denetimi : Çocuğunuzun siber ortamdaki güvüenliği için her şey...
Mesaj denetimi : Çocuğunuzun telefonundaki gelen ve giden tüm sms’leri görebilirsiniz.
Telefondan yapılan ve gelen tüm çağrıları görebilirsiniz.
Çocuğunuzun telefonuna gönderilen ve depolanan tüm resimleri görebilirsiniz.
Çocuğunuzun telefonunda yüklü olan tüm uygulamaları görebilirsiniz.
Çocuğunuzun telefonunun nerede olduğunu bulabilir ve takip edebilirsiniz.
Mobil Security ile Uzaktan Kontrol : Tüm mobil özellikleri msm.bullguard.com adresindeki Mobile Security Manager portalı üzerinden herhangi bir web tarayıcı kullanarak uzaktan yapabilirsiniz.
Cihazı uzaktan tarayabilirsiniz.
Nerede olduğunu belirleyebilirsiniz.
Cihazınızı kilitleyebilirsiniz.
Cihazınızın yedeğini alabilirsiniz.
Cihazınızın siren çalmasını sağlayabilirsiniz.
Bütün bu işlemleri şifre kontrollü yaparak başkasının müdahalesini engelleyebilirsiniz.